Nábor do Admin týmu

Dôležité informácie, novinky a pravidlá
Locked
User avatar
Ajko
Admin
Posts: 102
Joined: Fri Nov 30, 2018 3:42 pm

Wed Mar 27, 2019 5:44 pm

Milí hráči a milé hráčky,

jak mnozí z Vás už ví, pracujeme na novém serveru a tím bude S14 NoReset, který bude pod stávajícím projektem AsgardMU.
Proto bychom Vás touto cestou chtěli oslovit a najít novou krev do našeho týmu.

Bude se jednat o obsazení těchto pozic: Hlavní Game Master, Game Master, Event master, Grafik.

Nový tým začne pracovat na stávající verzi S13, kde máme GM tým kompletní. Zapracuje se, seznámí se s kolegy a začne spolupracovat na vývoji S14 NoRes, který poběží současně s S13 Medium.

V případě zájmu stačí, když nám zodpovíte pár otázek, které jsme si pro Vás nachystali a zaslali je na e-mail: recruitment.asgardmu@gmail.com. Do předmětu e-mailu prosím uvádějte název pozice.


Pozice a co by každý měl splňovat:

Hlavní Game Master:
U hlavního GM se očekává vůdčí osobnost, zodpovědnost a pečlivost. Měl by se starat o všechny členy členy týmu a dohlížet na plnění úkolů. Bude pravá ruka adminů a levá ruka GM týmu. Bude v úzkém kontaktu s Ajkem a Odinem a bude řešit všechny věci ohledně serveru S13, S14 a k tomu přidružených věcí.

Game Master:
U Game Mastera je třeba být zodpovědný a znalý MU světa. Bude v úzkém kontaktu s hráči - dohlíží na in-game chod serveru. Kontroluje, řeší problémy, pomáhá, udržuje interakci mezi hráči, předává informace.

Event Master:
Tady je to velice jednoduché. Hlavní přednost by měla být kreativita a chuť se zapotit při každém eventu. Angličtina by měla být na komunikativní úrovni.

Moderátor:
Tato pozice vyžaduje vysokou aktivitu na internetu. Budete spravovat fórum. Odpovídat na otázky, předávat důležité témata adminům, udržovat klid a starat se o celkový dojem fóra.

Grafik:
Již podle názvu bude tato pozice zaměřena na grafickou stránku. Potřebujeme úpravu screenů, obrázků a bannerů. Není to časově náročné, jedná se o výpomoc při změně webu, loga, eventů, launcheru, apod…


Otázky:
1) Něco o sobě a také kolik volného času byste mohli obětovat serveru?
2) Pro jakou pozici jste se rozhodli a proč?
3) Vykonávali jste už nějakou z těchto pozic na jiném serveru? Popřípadě jak dlouho?
4) Důvod, proč bychom měli vybrat zrovna Vás a jaký by si byl přínos pro server/hráče?
5) Hráčská historie… Vaše herní nicky, výčet pár odehraných serverů, apod.

Představujeme si takové kandidáty, kteří budou mít chuť a zápal přispět k vývoji serveru. Budou mít čas plnit své povinnosti, budou komunikativní a kreativní, nebude jim chybět selský rozum a nebudou se bát prosadit svůj názor v týmu.
Víme, že nic není zadarmo a proto budou členové týmu každý týden vypláceni formou WCoinů, avšak podle odvedené práce a aktivity.
Děkujeme za Váš čas a zájem. Těšíme se na Vás.

S krásným pozdravem
Váš AsgardMU team

S14.png
S14.png (1.44 MiB) Viewed 491 times
Image
Locked