Off - Level

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete

Nechat Off- Level ve hre / Zrušit Off- Level

Nechat Off - Level v hre
36
61%
Zrušit Off - Level v hre
23
39%

Total votes: 59
ZeTooRs
Worm

Sat Jan 19, 2019 12:05 pm

Takže chcel by som tu nahodit anketu ohladom Off - Level .
Pýtate sa prečo podla mna je hlupost tato možnost ?
hned Vám tu dám pár veci ktere sou neni promne moc féér off - lvl hráči vs no off - lvl hráči.

1. Dojde týpek na flek který chce bom pecka dojdu ho zabit z5 no už sviti off level na hlave..
2. Kde to kemne tak muže ostat proč ? protože ho nic nezabije takže si muže klidne expit a dropovat cokolvek kdekolvek .... ( lebo je nesmrtelný
3. Už nekdo skoušel zobrat takovému hráči v pp niakej box kamen zen ? .. neskúšajte je to nemožné .. všetko berie instantne a najednou .. takže pokud nemate dostatek ženu nemáte šanci udelat rr a vela štastie niekedy nemáte ani na res :D ....
4. Hrajeme i v battle mapách ... pokud tomu dobre rozumím battle b mnel bejt boj ... no kam dojdem tam je off level ... tak jakej boj ? boj medzi tým ktorý znás tam zapne skvor off- level ... ??
5. Ludia hrajte tu hru nehrajte webovku pretože týmto ta hra naozaj webovkou je ..

PS : alespon zrušit nesmrtelnost ... :)

Dakujem za hlasovanie a prípadne komentáre .. :)
Qaek
Medusa

Sat Jan 19, 2019 12:30 pm

Vsak uz tu nehrajes, ne?

Povim ti jednu vec. Bez offlevelu uz proste nenazenes lidi na novej server. Ne lidi ze zahranici. A to je momentalne cil. Kdyz zaplatis 400 mesicne, tak kempit safe kvuli nejakemu idiotovi, se asi moc nechce nikomu. Ono totiz v tom VIP balicku nic uzitecne, krom toho offlevelu, neni. 15% boost exp? A co jako. Si muzu ve hre chodit invy a kupovat sealy a pety a mam totez. Tech 15% navic uz mi muze byt nekde :D 10% drop? A jako na co? EXC veci stejne nepadaji, , sutry padaji hojne.

Ja osobne bych to resil uplne jinak. VIP arenou pro VIP hrace, at proste nemusi resit blbce, co ve 3 rano prejedou spoty. Nebo ještě lépe VIP sub-serverem, protože pokud na server dojde nával ze zahraničí (snad) a dostaneme se třeba na 400 online, tak do areny prostě tolik spotů nenacpeš a VIP hráči nebudou mít kde expit :)

Nesmrtelnost v battle zone bych zrusil tez.

Měl by se zde vyjádřit nějaký admin, který tu napíše oficiálně, jaký je pravý důvod toho, proč máme nesmrtelnost v offlevelu :) Není na mně, abych to říkal.
Last edited by Qaek on Sat Jan 19, 2019 1:10 pm, edited 1 time in total.
VampZik
Spider

Sat Jan 19, 2019 12:38 pm

Asi budu jediná, ale mě ta nesmrtelnost vyhovuje kvůli tomu, že můžu expit v noci nebo přes den, když budu v práci a nemusím se bát, že mě někdo zabije. :D Jinak bych asi neudělala ani 1rr za den. Takže v tomto jsem proti zrušení.

A nebo ať se to zruší, ale ať se udělá zvlášť server pro VIP, kde by se nemuseli bát, že přes noc dojdou o flek. Nebo nějaký non-pvp.

Možná by to i někteří jedinci uvítali, aby se aspoň to VIP pak vyplatilo.
Last edited by VampZik on Sat Jan 19, 2019 12:59 pm, edited 1 time in total.
Salvatore
Death Tree

Sat Jan 19, 2019 12:40 pm

Hlasoval som pre aj ked mam vip ,ale viacmenej hlasujem zato aby sa to vratilo ako to bolo.. myslim zrusit nesmrtelnost. .
Kazdopadne sa mi paci napad z Vip zonov resp vip serverom. priklad Stadium pro vip hrace nebo sub server 2.
Image
SNiP
Nightmare

Sat Jan 19, 2019 2:06 pm

Image

Chran vas ruka Pane jestli si planujete vybrecet zruseni offlevelu na modernim MU serveru...! Odmitam chodit spat se zapnutym pc jako barbar. :ugeek:

edit: btw pletete tu jablka s hruskami ... offlevel je jedna vec, nesmrtelnost je dalsi vec a VIP bonusy je zas uplne jina vec...

a) OFFLEVEL NECHAT! Nesmrtelnost pokud se da vyresit tak, aby clovek pil rozumne potky a utocil, tak za me ok. Nesmrtelnost nikdy nebyla nutnost pro offlevel...
b) Pokud jako kompenzaci VIP hraci chtej spesl non-pvp zonu, za me whatever. Uvitam to ale netrvam na tom. Pro me za me by offlevel ani nemusel byt za VIP, nicmene je to rozumne lakadlo, nestoji to zas tolik a hlavne to VIP nic moc dalsiho momentalne nedava...
Last edited by SNiP on Sat Jan 19, 2019 2:14 pm, edited 1 time in total.
ZeTooRs
Worm

Sat Jan 19, 2019 2:14 pm

SNiP wrote:
Sat Jan 19, 2019 2:06 pm
Image

Chran vas ruka Pane jestli si planujete vybrecet zruseni offlevelu na modernim MU serveru...! Odmitam chodit spat se zapnutym pc jako barbar. :ugeek:
at ho neruši ale at zruši nesmrtelnost ...
Zodiak
Mutant

Sat Jan 19, 2019 2:21 pm

Ponechat jak to je..
Cori
Spider

Tohle je bonus pro VIP hráče a jestli s tím či oním máte problém tak běžte na discord. Určitě nejste první komu někdo někde vzal flek. Je nás tu hodně pracujích lidí, lidí s rodinami s časově náročnými koníčky a není příjemné zjištění když po šichtě přijdete domů a vidíte, že vám běžel PC 10h k ničemu. Stejně jako mají děti prázdniny, my máme offlevel.
Každý má nárok na svůj názor a to já respektuji, ale proč tady vytváříte neoficiální hlasování o něčem tak zásadním, to mi hlava nebere. Add to discord or spam zone and open discussion. Za mě určitě vítaná změna.
Cori
ZeTooRs
Worm

Sat Jan 19, 2019 2:27 pm

Cori wrote:
Tohle je bonus pro VIP hráče a jestli s tím či oním máte problém tak běžte na discord. Určitě nejste první komu někdo někde vzal flek. Je nás tu hodně pracujích lidí, lidí s rodinami s časově náročnými koníčky a není příjemné zjištění když po šichtě přijdete domů a vidíte, že vám běžel PC 10h k ničemu. Stejně jako mají děti prázdniny, my máme offlevel.
Každý má nárok na svůj názor a to já respektuji, ale proč tady vytváříte neoficiální hlasování o něčem tak zásadním, to mi hlava nebere. Add to discord or spam zone and open discussion. Za mě určitě vítaná změna.
Cori
No tak o tom neoficialnom by som pomlčal ... :)
Tak nehraju hry když nato nemám čas ne ? :) ok off levl fajn .. ale nesmrtelnost ? ... hrajte klikačky vieš ako .
OVERthere
Worm

Sat Jan 19, 2019 2:43 pm

Za mě jsem taky pro, aby to zůstalo jak to je.
Post Reply