EE k ničemu

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete
LadyTren
Death Tree

Thu Feb 07, 2019 4:37 pm

Zdravím,

Došlo k nerfu EE aur, momentálně mám 10k ene a aury přidávají velký kulový .. na to že mám skoro 40 res je to celkem vtipné. Chápu že jste nerfovali aury zřejmě kvůli master levelům a pro hráče co mají GR, ale udělali jste tím nepoužitelné elfy pod touto hranicí. Sám 3rd Q jestě nemám a jsem jako EE při 40 res nepoužitelný, což je rozhodně na semi hard serveru špatně.

Můžete s tím něco udělat? Napřiklad tedy nerfnout jen ML aury a normální vrátit aspoň zpět? A odpověď tak si udělej 3rd ani nepište, nepíšu ten post jen kvůli sobě ale i ostatním hráčům.

Díky Tren.
Qaek
Medusa

Thu Feb 07, 2019 9:47 pm

+1
SNiP
Nightmare

Fri Feb 08, 2019 3:43 am

Nechci znit jako "that guy," ale hrajte agi. :D Je drsny...
INTOX
Genocider

Fri Feb 08, 2019 5:47 am

hlavně jsem moc nepochopil v čem přesně byl tak silnej :D pokud je to až ML, tak se mělo sahat tam... protože klasicky aury mi přišly jako sračka už do základu tady.

EE byl vždy jedinej a ultimátní support.... tady stačí eneBK co nafukuje trilion hp, popripade ktomu SM na SB a misto EE mit radsi Agi... coz je spatne.

Taky jsem ještě netestoval ale na tomhle serveru oproti jinym v offlevelu EE asi nefunguje... takže to mu taky ubírá na uplatnění.
MuOnline 2019 - zapneš MuHelper - /offlevel - reset - přidělit body -vyhazet bordel - >>repeat till FR :roll:
LadyTren
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 6:40 am

INTOX wrote:
Fri Feb 08, 2019 5:47 am
hlavně jsem moc nepochopil v čem přesně byl tak silnej :D pokud je to až ML, tak se mělo sahat tam... protože klasicky aury mi přišly jako sračka už do základu tady.

EE byl vždy jedinej a ultimátní support.... tady stačí eneBK co nafukuje trilion hp, popripade ktomu SM na SB a misto EE mit radsi Agi... coz je spatne.

Taky jsem ještě netestoval ale na tomhle serveru oproti jinym v offlevelu EE asi nefunguje... takže to mu taky ubírá na uplatnění.
Jj, je **** už od začátku a teď už úplně no.. to že sumka sundá xxx % armoru a potom selupan padne ve dvou za minutu, to nikomu nevadí..

.. jenom tě opravím..offlevel funguje normalně u EE (normálně buffuje partu)
lukazzo
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 8:10 am

Ahoj,

EE vs PVM nemohu soudit, nemám zkušenost - nehledě na to že Attack aura u summ nefunguje.. Def se mi zdála vcelku OK..

EE vs PVP - vím, že jsi neměl/a tu čest, účastnit se CS (možná na prvním?), ale tam EE smysl dává poměrně velký.

co se týká Summ, mimochodem Inno a Weak bez ML je taky docela k prdu. Nehledě na to, že Summ dostává bez buffu u bossů pěknou bídu.. Kunduna jsem solo neukveckoval ani pri 20k hp bez buffu...

Agi elf překušuje summku dmgem u goldu, stačí mít jen správný gear.

Ano, při tvých resech, co máš na BK a Elfovi, myslím, že udělat 3rd nebude až zas takový problém v partě...
LadyTren
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 8:22 am

lukazzo wrote:
Fri Feb 08, 2019 8:10 am
Ahoj,

EE vs PVM nemohu soudit, nemám zkušenost - nehledě na to že Attack aura u summ nefunguje.. Def se mi zdála vcelku OK..

EE vs PVP - vím, že jsi neměl/a tu čest, účastnit se CS (možná na prvním?), ale tam EE smysl dává poměrně velký.

co se týká Summ, mimochodem Inno a Weak bez ML je taky docela k prdu. Nehledě na to, že Summ dostává bez buffu u bossů pěknou bídu.. Kunduna jsem solo neukveckoval ani pri 20k hp bez buffu...

Agi elf překušuje summku dmgem u goldu, stačí mít jen správný gear.

Ano, při tvých resech, co máš na BK a Elfovi, myslím, že udělat 3rd nebude až zas takový problém v partě...
Chodím každé CS a nemám BK to za prvé. Za další vážně si stěžuješ na dmg sumonerky ať už PVP nebo PVM? Pokud vím tak na CS má sumka absolutně brutální dmg a ví to každý ale PVP se mi i tak zdá ok. Tady jde o to, že např. DL + sumka sundá selupana pod 2 min ? Rly? Takže mi netvrď že sumka má nějaký slabý debuff.
Za další ja vůbec neřeším agi elfa, ten je naprosto v pořádku, já řeším nepoužitelnost EE, které vždy bylo stěžejní pro hunt čehokoli. Nyní prostě není potřeba protože stejně přidá úplné hovno a jediný na čem záleží je BK fouk.
Last edited by LadyTren on Fri Feb 08, 2019 8:24 am, edited 1 time in total.
lukazzo
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 8:24 am

muzes mi prosim vyznacit, kde si stezuju na dmg u sumky?

ja ti rikam, ze inno bez full ml stoji za kulove, asi stejne jako bufy od EE

s tim cs se ti omlouvam, priznavam, spletl jsem si nick nekoho jineho.
Last edited by lukazzo on Fri Feb 08, 2019 8:26 am, edited 1 time in total.
LadyTren
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 8:26 am

Sorry, ale porovnávat sumku a EE ? To mi přijde hodně z cesty. Nicméně jak jsem psal výše, rozhodně nesouhlasím s tím že sum má slabý debuff. Naopak až brutálně silný.
Last edited by LadyTren on Fri Feb 08, 2019 8:29 am, edited 1 time in total.
lukazzo
Death Tree

Fri Feb 08, 2019 8:27 am

"mimochodem Inno a Weak bez ML je taky docela k prdu"
Locked