ene-MG damage

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete
gedeon
Elite Yeti

Tue Feb 26, 2019 1:49 pm

Qaek wrote:
Tue Feb 26, 2019 1:44 pm
Nový olafův rekord

Core - 10s (Měl 25% zabitých mnou :D), takže by ho celého dal třeba za 15 :D
Boss to neumí hrát, Olaf jo.
Qaek
Medusa

Tue Feb 26, 2019 1:56 pm

Zeditoval jsem poslední post:

EDIT: Tak při portu na Silva jsem viděl, že Olafům ele dmg je směšný (a čí, krom elfa není, že? :D). Tak jak je možné, že dal nejen DMG do bosse v Core, ale i tu elemental fazi tak rychle? Když Silva opravdu se všemi třemi fázemi dávali asi 5 minut? (OK čas) Jediná možnost je, že Core nešel do fáze, ale to jsem upřímně nikdy neviděl, tak nevím a jen se ptám? :)
Samaky
Shadow

Tue Feb 26, 2019 2:02 pm

Qaek wrote:

EDIT: Tak při portu na Silva jsem viděl, že Olafům ele dmg je směšný (a čí, krom elfa není, že? :D). Tak jak je možné, že dal nejen DMG do bosse v Core, ale i tu elemental fazi tak rychle? Když Silva opravdu se všemi třemi fázemi dávali asi 5 minut? (OK čas) Jediná možnost je, že Core nešel do fáze, ale to jsem upřímně nikdy neviděl, tak nevím a jen se ptám? :)
u nej core asi nestihne dojit do fazi na elment dmg :D
Qaek
Medusa

Tue Feb 26, 2019 2:21 pm

Samaky wrote:
Tue Feb 26, 2019 2:02 pm
Qaek wrote:

u nej core asi nestihne dojit do fazi na elment dmg :D
Jako, jestli to jde, tak pak asi OK :D Ale nevim, ja fazi videl vzdy a vsude, tak mi to prislo zajimavy.
Salvatore
Death Tree

Tue Feb 26, 2019 2:33 pm

vie kedy dat on a kedy off :D :D
Image
INTOX
Genocider

Tue Feb 26, 2019 2:46 pm

Takže se nám tu rozmohl takový nešvar....

Odin = Olaf ? :D
MuOnline 2019 - zapneš MuHelper - /offlevel - reset - přidělit body -vyhazet bordel - >>repeat till FR :roll:
damager
Worm

Tue Feb 26, 2019 5:17 pm

Ja neviem nechcel som tu do toho moc vstupovat ale vacsina z vas sa velmi mili a strasne moc nema pravdu :D nemam v hre nic s Olafom ale dal si niekto tu namahu a inspectol si jeho postavu a uvedomili ste si vobec fakt ze ma Full res a top veci a tym padom asi o 20 az 50 res viac ako drviva vacsina z vas co s tym mate problem a chcete sa s nim porovnavat a uvedomili ste si aj fakty co tu viaceri uviedli ze narozdiel od inych pouziva veci z X shopu na dmg a vzdy chodi vo full parte ktoru tiez nesplasil niekde v deviase a ocividne tiez uz maju nieco odohrate a tiez neviem ci ste si uvedomili aj to ze ho tu idete porovnavat s nejakym solo Elfom co ma o X res menej, alebo hocicim podobnym. A to si nikto nevsimol ze tu mame aj summonerky ktore maju o 1 GR menej a dokazu dat toho bossa za takmer porovnatelny cas ako Olaf uz teraz {Samaky} no a to ked da aj Samaky full res to co potom budete pisat. Aha nic lebo je u vas v Ali. To aj ja mozem napisat ze Sweety je OP ked nam prisiel za Core bossom, zabil ho pred nosom a zobral drop skor ako sme si vobec vsimli ze tam je, a to mam ist teraz vyplakavat tiez? no ja neviem ale davate poriadne bomby, ale sebakriticky musim povedat ze ked som si nevedel vysvetlit v minulosti veci a podozrieval som potencialneho cheatera ze je clenom GM tymu a zvyhodnuje sa tak som uvazoval rovanko ale mozem vas vsetkych uistit ze Olaf nim nieje. Ludia dajte si bacha na tie dvojake metre :o pekne pred zrkadlo sa postavte a budte sebareflexivnejsi a povedzte si chcem byt ako Olaf :D ale nie Olaf ma bije, ja sa nehram
Anat
Spider

Tue Feb 26, 2019 5:38 pm

Nedá mi to nenapsat.Tohle už fakt není možné. Dost mě zaráží, kolik se tady sešlo negativních emocí, urážek a napadání. A to vše kvůli jedné blbé hře. Myslela jsem, že tady hrají dospělí lidé, ale vůbec to tak nevypadá.

Ale k věci

Prosím Vás, vemte už konečně na vědomí, že Olaf a Odin jsou dvě různé osoby. Oba dva znám už nějakou dobu, proto to musím vědět :D
Řešilo se to na i "tlačovke" kde oba byli, mohli jste je slyšet a oba dva se k tomu vyjádřili. Tak už prosím přestaňte vymýšlet takové nesmyslné teorie.

Co se týče Olafa jako MG ... vždycky a všude kde hrál, hrál MG. A vždycky a všude byl OP. Jak je to možné? Asi to umí, ví jak na to a má sehranou partu, která ví co dělá. Navíc x-shop opravdu poskytuje dost možností, jak si dmg zvýšit. Top výbavu a resy snad nemusím zmiňovat. Zkuste to taky tak a možná budete příjemně překvapeni.
gedeon
Elite Yeti

Tue Feb 26, 2019 5:56 pm

Anat wrote:
Nedá mi to nenapsat.Tohle už fakt není možné. Dost mě zaráží, kolik se tady sešlo negativních emocí, urážek a napadání. A to vše kvůli jedné blbé hře. Myslela jsem, že tady hrají dospělí lidé, ale vůbec to tak nevypadá.

Ale k věci

Prosím Vás, vemte už konečně na vědomí, že Olaf a Odin jsou dvě různé osoby. Oba dva znám už nějakou dobu, proto to musím vědět :D
Řešilo se to na i "tlačovke" kde oba byli, mohli jste je slyšet a oba dva se k tomu vyjádřili. Tak už prosím přestaňte vymýšlet takové nesmyslné teorie.

Co se týče Olafa jako MG ... vždycky a všude kde hrál, hrál MG. A vždycky a všude byl OP. Jak je to možné? Asi to umí, ví jak na to a má sehranou partu, která ví co dělá. Navíc x-shop opravdu poskytuje dost možností, jak si dmg zvýšit. Top výbavu a resy snad nemusím zmiňovat. Zkuste to taky tak a možná budete příjemně překvapeni.
Promiň zlato, ale ma hovno navíc, než jiní. jediné co ma navíc je BAA staff. Ostatní také nosi xshop itemy na dmg, ale za 15 sec bose nedají. Bavíme se o FR charech, ne jako Damager uváděl, chary s 20-50 res míň. Celou dobu platí, že to není o utoku na Olafa, i když je středem celé diskuze.
Anat
Spider

Tue Feb 26, 2019 6:03 pm

gedeon wrote:
Tue Feb 26, 2019 5:56 pm
Anat wrote:

Ale k věci

Promiň zlato, ale ma hovno navíc, než jiní. jediné co ma navíc je BAA staff. Ostatní také nosi xshop itemy na dmg, ale za 15 sec bose nedají. Bavíme se o FR charech, ne jako Damager uváděl, chary s 20-50 res míň. Celou dobu platí, že to není o utoku na Olafa, i když je středem celé diskuze.
Přečti si prosím i to, co si nevyznačil červeně.
Locked