ML2 EXP (4th exp)

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete
Locked
Hypno
Elite Yeti

Sat Mar 02, 2019 12:07 pm

Vzhledem k tomu, že se expy měnily za poslední 4 dny 5x a nejspíš vám to testuju na live serveru, bych čekal nějaké vynahrazení za 3dny strávené na směšných expech.
ML2(4th exp) vypadaly následovně - po udělaní 4th Questu 80k exp za moba, zhruba 12 hodin na takových expech = jedno velké NIC, poté jste se rozhodli expy zvednout a to na 5M exp za moba, příjemná změna, ale zase zhruba dalších 12hod a jedno velké nic... poté se to admin teamu asi nezdálo dost(mě taky ne), tak se zase rozhodli zvednout expy ze zminovaných 5M za moba na 10M za moba, to už se bavíme o celkem velkém rozdílu, ale ne, ani to nestačilo a zase dalších 12hod testování na 10M exp za mobku mohlo začit, no pak se to zase zvedalo na 16M za moba, takže zase další testing, to vydrželo chvíli a pak na 20M. Hned 10min po boostu na 20M to ještě skočilo na 22M což prozatím zůstalo. (udávané hodnoty expů jsou ve full partě a časy jsou orientační)

Jak jsem zmiňoval na začátku. Očekávám nějaké vynahrazení ideálně v podobě sealu na ml2 exp, za ten life test co tu za poslední 4dny proběhl. Takové věci pánové bych čekal nastavená od spuštění serveru a né nastavování za běhu jako spoustu jiných věcí!

Prosím o vyjádření Odina/Ajka, děkuji a přeji pěkný den.

Hypno
Odin
Admin

Sat Mar 02, 2019 12:49 pm

Vyjadrenie ML exp bol 2x meneny.

A to v priebehu 30hodin.

Nehnevaj sa robíš s komára somara píšeš tu že 14hod si expil na low rate. Dám ruku do ohňa, že to nebolo 14hod.

Keď chceš môžem to zistiť napíš mi pm a pozriem to no ak to bude pod 14hod zoberiem ti tie lvli za nezmysli co píšeš a za robotu ktorú som strávil pri hľadaní toho času. Ak to bude nad 14 hod dostaneš odškodné.

Topic zamykam keď chceš môžeš mi napísať pm
Locked