ML2 EXP (4th exp) for ODIN

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete
Locked
Hypno
Elite Yeti

Sat Mar 02, 2019 2:31 pm

Z komára somára ??? vážně ? takže ty to nemáš nastavené, já ti to testuju na live serveru a ještě napíšeš takový blud, že melu něoc o 14 hodinách? Přečetl sis ten příspěvek vůbec ? Je to celkem jednoduchá matika Q jsem udělal ve čtvrtek kolem 2-3 ráno, a expy byly finálně upravené až včera cca v 16-17hod. Že bych neuměl počítat a bylo to méně jak 14hod a méně než 30? :shock: A děkuji pěkně za lock, velice pěkný přístup. Rovnou lockni i tohle a dej mi ban na forum, že jsem si vůbec dovolil něco napsat na forko a poprvé se rozhondul vyjít s něčím takovým na forko a nejít jen za ajkem.
tequilacz
Spider

Sat Mar 02, 2019 3:04 pm

Co se tu furt rozčiluješ,on tě někdo nutil něco testovat? hrál bys tak jako tak,tak buď rád že se to zvedlo a nemusíš dělat jeden lvl půl roku.
nic není jako dřív...
Odin
Admin

Sat Mar 02, 2019 3:19 pm

Hypno wrote:
Sat Mar 02, 2019 2:31 pm
Z komára somára ??? vážně ? takže ty to nemáš nastavené, já ti to testuju na live serveru a ještě napíšeš takový blud, že melu něoc o 14 hodinách? Přečetl sis ten příspěvek vůbec ? Je to celkem jednoduchá matika Q jsem udělal ve čtvrtek kolem 2-3 ráno, a expy byly finálně upravené až včera cca v 16-17hod. Že bych neuměl počítat a bylo to méně jak 14hod a méně než 30? :shock: A děkuji pěkně za lock, velice pěkný přístup. Rovnou lockni i tohle a dej mi ban na forum, že jsem si vůbec dovolil něco napsat na forko a poprvé se rozhondul vyjít s něčím takovým na forko a nejít jen za ajkem.
14hod na low expe som písal. Pozrel som to v logu bolo to 12hod aj nejakých pár min. Takže povedzme, že si mohol dať 6levelov za tych 12hod tak ti pridám 6 levelov.

Napíš mne alebo Ajkovi PM/discord

Lock
Locked