3rd/4th ML exp a VIP

Sem hláste všetky chyby, ktoré nájdete na našom servery. Taktiež sa môžete spýtať ak niečo neviete
Odin
Admin

Sat Mar 16, 2019 12:14 pm

SNiP wrote:
Fri Mar 15, 2019 9:56 pm
Vidar wrote:
Fri Mar 15, 2019 3:47 pm
Na 90% to myslel Snip takhle. jestli ne tak se omlouvám :D
Vicemene ano. S tim 'endgame' nastavenim a expama se hejbalo uz tolikrat, ze ten naskok na kterem jsme tu pracovali X tydnu je uz uplne rozplynut v kouri hlouposti a pristupu "jeden krok vpred, dva kroky vzad." Nuz, evidentne nase varovani nebyla vyslysena.
Levi wrote:
Fri Mar 15, 2019 9:40 pm
Sorry ale jako..ste offlvl 23/24hodin,nechodite bc/ds, v offlvliv vam to pluva tie spelly jak na 50speedu a cudujete sa ze vas ludia ktory aktivne hraju a chodia 4/4 bc/ds kazdy den dobehli?..to mi pride ako docela vtip pardon.. ja ma fore moc nepisem ale toto mi nedalo ked vidim niektore prispevky.. :?
Bez.
Komentare.
Ze zrovna od tebe padne takova hloupost, to je smutne. Nemam silu to dal rozebirat, vse uz bylo receno.
No ako sa vyjadriť k tomu aby som zas nevyšiel z toho ako človek, ktorý to vie hrať a ostatný nevedia to je asi môj najväčší problém. Držte mi palce...

1. Na tlačovke sme sa o tom bavili. Že chcete zvýšiť 4th ML exp, že je to peklo a my okej ale treba zvýšiť už aj tých prvých 70 level povedal si okej dobraješ im to v prospech servera a nikto nebol proti. = Vyhoveli sme

2. Teraz to najlepšie my sme rovnako zvýšili exp na VŠETKY LEVELI TO ZNAMENÁ napr. bol 4000 a teraz je 8000 takže logiku nepustí. NIKTO NEMÁ ŠANCU ŤA DOBEHNÚŤ. Ak obaja expíte za rovnakých podmienok a exp je rovnaký čo je tak NEMÁ ŠANCU. Má šanču sa PRIBLÍŽIŤ prerotože ty stále potrebuješ viac a viac oproti nemu ALE NEDOBEHNE ŤA.
Práva prechádzame k tomu kde je pes zakopaný. Čiže niečo robíte inak ako tí, ktorí Vás dobehli.

3. OFFLEVEL officiálne hituje IBA KAŽDÚ SEKUNDU (ÁNO MÁME NA TO NÁVOD). No my sme mali toľko mozgu a sme si povedali, že tá 1 sec je fajn na non reset server kde nieje attackspeed a tak sme Vám dopriali HITOVAŤ ASPOŇ KAŽDÝCH 0,5 SEKUNDY. (TOTO JE NASTAVENÉ OD 1. updatu offlevelu čiže tuším 2 týždeň od spustenia servera).
A teraz podme na jednoduchú matiku

Ak má flek 7 príšer každá z nich má 6 000 000 HP (Deep Dungeon Dark Knight z Deep Dungeonu 5)
Na tomto fleku expí 5 ľudí každý z nich má rovnaký dmg 30 000*4 v priemere s novými spelmi, ktoré hituju 3 až 4x resp po 4th ML až 5x. Čiže každý z vás
Na jeden úder dá dmg v priemere 120 000 DMG. Je Vás teda 5 takže 5x 120 000 DMG = 600 000 DMG na JEDEN ÚDER!
V OFF LEVELI HITUJEŠ KÁŽDÝCH 0,5 SEC takže za sekundu v offleveli dáš DMG za 1 200 000 DMG.
TAKŽE POTREBUJEŠ 5 SEKUND NA TO ABY SI ZABIL CELÝ FLEK V OFFLEVELI!!! (6 000 000 / 1 200 000 = 5 SEC)

TOTO OSTÁVA ROVNAKÉ
Ak má flek 7 príšer každá z nich má 6 000 000 HP (Deep Dungeon Dark Knight z Deep Dungeonu 5)
Na tomto fleku expí 5 ľudí každý z nich má rovnaký dmg 30 000*4 v priemere s novými spelmi, ktoré hituju 3 až 4x resp po 4th ML až 5x. Čiže každý z vás
Na jeden úder dá dmg v priemere 120 000 DMG.
A TU JE ZMENA
Zatial čo vy FIXNE môžťe dať iba 120 000 DMG za 0,5 sekundy.
Oni bez offlevelu dokáže dať postava 3 úderi za 0,5 sekundy. Takže 120 000 * 3 = 360 000 DMG za 0,5 SEC OPROTI POSTAVE V OFFLEVELI 120 000 DMG za 0,5 sec.
Keďže je tých postáv 5 tak 360 000 * 5 = 1 800 000 DMG za 0,5 SEC
Takže 6 000 000 / 1 800 000 = 3,33 OPROTI VAŠIM 5 SEC.

5....100%
3,33....x%
333 / 5 = 66,6

100-66,6 = 33,4!

TAKŽE O 33,4% SÚ LEPŠIE NA TOM AKO VY. K týmto 33,4% teraz pridajme 24hod double expu, ktorý rozhodne viac pomôže im ako Vám. Pridajme tomu ďalšie eventy na ktoré sa oplatí chodiť práve vďaka EXPu, ktorý je vyhodnejší ako na fleku. https://www.asgardmu.net/rankings/devil ... NixZEPlkTE

Pridajme k tomu, že Olaf má aj full exp boost to znamená aj master sealy čiže +15% oproti tebe. Taktiež ty máš skeletona+skeleton ring čo je o 5% menej ako panda+skeleton ring. Čiže dokopy má o 20% bonus expu.

Na záver k tomuto áno sú to len čisla a v realite je tam ešte dosť premenných respektíve nieje to presne na jedno číslo tak ako som to napísal.
Ale každý kto si to prečíťa tak mu musí byť jasne prečo bol SNiP dobehnutý dokonca predbehnutý.

INTOX k tebe som sa dlho nevyjadroval vravel som si, že budem mať úctu voči človekový, ktorý mal kedysi úspešný server ale už mi to nedalo. Čo to bolo vlastne 99 čosi? S1? S2? V dobe kedy nebola núdza o hráčov MUčka a kedy ľudia to nevedeli poriadne hrať boli radi, že zabijajú príšery. Doba sa zmenila toto je S13 nemáš poriadne ani šajnu o tom čo sa robí tu. Nastaviť tvoju 99, S1, S2 trvá tak 5% z času nastavenia S13. Takže prosím ťa maj aj ty trochu úcty, ktorú mam ja voči ľudom, ktorí povedzme niečo dokázali.

END GAME TU NIEJE!!!
WTF hral si niekedy mu server END GAME JE ČISTY STEREOTYP ŇIC INÉ. A aj to si dovolím tvrdiť, že u nás sme to dosť spestrili.
Expíš 4th ML popritom si robíš gear nikto nemá hotový gear napr. Olaf nemá set aspoň +13 a nemá wingy taktiež top pentagram. Takže nemáš full level/res nemáš full výbavu. Ale ty mi povieš, že tu nieje END GAME. Dal som ako príklad Olafa lebo je jeden z najlepších s výbavou.

Áno SNiP je to teraz trošku nuda lenže ako to aj Ajko povedal tu nudu si robíš sám. BC, DS, CC, Dopple a podobne eventy + Bossov môžeš veselo chodiť no nechodíš. Okej beriem argument, že PvP je rozbite ale BC, DS, Dopple? Ty máš dark angel set si 2 sety od TOP setu o zbrani ano nehovorím. Ostatný sú na tom o oveľa lepšie čiže zasa prichádzame k tomu, že asi ty robiš niekde chybu.

Netvrdím, že je to tu bezchybné a súper ale tak zlé ako vy niekedy píšete to určite nieje a tie vymyslene chýby niekedy o tom ani nehovorím. XXX krát niekto tvrdil, že toto a toto a toto = toto. Povedal som mu poď otestujeme to zmenila sa len jedna vec a to bol hráč a to ja namiesto dotyčného. Zdanlivo len 1 vec v ktorej sa skrívajú iné staty, iný gear, iné myslenie. A zrazu BOOM mal si pravdu Odin mýlil som sa.
Tým zasa nechcem vravieť, že ja som neviem čo a vy ste neviem čo len poukazujem na skutočnosť čo sa naozaj stalo!

Vy vravíte, že ja si myslím, že som neomylný no práve veľa krát s nie som istý niečím a to ten server nastavujem a mám ťiež niečo odohraté. No Vy to nenastavujete ani a taktiež S13 z Vás veľa neodohralo do full resu do full výbavy do full pvpcka, ktoré malo aspoň štandartnú úroveň. A Vy tu idete tvrdiť so 100% istotou mnoho krát, že toto a toto je zle a toto a toto by malo byť tak. Naozaj obdivujem to Vaše sebavedomie niekedy.

Fakt už úplne na záver 4th strom keď má niekto pocit, že sa mu neoplatí expiť ďalších 250 4th ML. Tak opakujem PO PRIDANÍ 85 BODOV DO PRVHEHO RIADKU BUDETE MAŤ o 20% VIAC DPS!!!
Áno viem, že je to blbosť, že človek dá prvý pod do 4th stromu a čaká, že sa mu zdvihne dmg a on mu rapídne padne. No bohužiaľ NEDA SA TO INÁC SPRAVIŤ. Vo filesoch sa dá nastaviť len ten prvý BOD TEN PRVÝ SKILL. A ak ja by som nastavil ten skill tak aby po pridaní 1 bodu ste mali rovnaký dmg resp. trošičku lepší tak ak by ste sa dostali na koniec riadka mali by ste 2x taky DMG 4x take DPS.
A ak niekto povie argument, že na GMO to tak nepridáva áno nepridáva LEBO TAM JE TO OŠETRENE SKRZ LEVELI TEN DMG a to sa u nás nedá spraviť keďže sme RESET SERVER!

Ďalšia vec upravil som pravú stranu 4th stromu (debuffy) Max health z pôvodných +2100 hp na +6000hp
Attack power increase z pôvodných +1000 do dmg na nových cca +5000 do dmg (záleží podľa postavy resp. základného DMG)
Skill damage power increase z pôvodných +1300 na nových cca +7000 do dmg (záleží podľa postavy resp. základného DMG)

Takže dokopy na úplnom full leveli budeš mať dmg cca rovnaký ako pred 4th stromom a DPS BUDEŠ MAŤ odhadujem o 60% väčšie ako pred 4th stromom.

A ešte k tej nude to PvP je v zlom stave pre niekoho možno nie no pre mňa je. Ale vo štvrtok prebehol test aj s hráčmi a boli spokojný s tým ako to vyzerá a teda do nedeľe bude hotové v takej podobe ako bolo vo štvrtok bolo tam zopár ukážok a ľudi boli spokojný čiže v takom štýle sa dorobia aj ostatné postavy.

Ak teda bude PvP okej čo verím, že už bude možme KONEČNE spustiť ďalšie eventy: Arca War (PvP event), Acheron guardian (dá sa považovať za PvP), Last manstanding (PvP event), Illusion temple (PvP event). A budeš mať o zábavu postarané.

Na začiatku tohto som bol mega nasratý a keď som teraz na konci citím sa úplne v pohode. A myslím si, že vieš ako to medzi nami je ja si myslím, že väčšia časť viny resp. neúspechu je na tvojej strane a ty si zas myslíš opak. Takže prosím ťa tu verejne nekončí :) Nevzdávaj to so mnou, naser sa dobehni tu TOPku ukáž že si TOP a aj v PvP. A na konci ak to dokážeš tak ti všemocný Odin povie, že to vieš hrať :) Kedysi by som tých ľudí čo to vedia hrať spočítal na jednej ruke no z tej ruky my 3 prsty úplne odrezali a 2 sú do poplky odrezané (metafora alebo čo to je). Takže takto je to dnes biedne s ľudmi čo to vedia hrať (NAOZAJ TOP TOP TOP HRÁČI). Ja osobne by som tomu Odinovi chcel dať na pi** a toto je jediný spôsob. Teda je ešte jeden môžem si spraviť postavu a tam my môžeš dať na pi** a ak povieš, že to znova začneš hrať tak aj ja to začnem a stretneme sa na FR ;)

Celé to nemyslím v zlom ani nejak útočne ale čo najviac v DOBROM
Heisenberg
Yeti

Sat Mar 16, 2019 1:19 pm

aj tak máte civily v zlobe :D
Odin
Admin

Sat Mar 16, 2019 1:52 pm

Heisenberg wrote:
Sat Mar 16, 2019 1:19 pm
aj tak máte civily v zlobe :D
Ja a Ajko nehráme a by si sa čudoval ale viac členov teamu je v alliancii Undead
SNiP
Nightmare

Sun Mar 17, 2019 11:06 am

Tak jen "strucne" na muj vkus.. :D (edit: ups, nevyslo to :roll: )
Odin wrote:
1. Na tlačovke sme sa o tom bavili. Že chcete zvýšiť 4th ML exp, že je to peklo a my okej ale treba zvýšiť už aj tých prvých 70 level povedal si okej dobraješ im to v prospech servera a nikto nebol proti. = Vyhoveli sme
........................................................................... tady jde videt, jak vnimas nazory ostatnich. Nemam co dodat.
Odin wrote:
2. Teraz to najlepšie my sme rovnako zvýšili exp na VŠETKY LEVELI TO ZNAMENÁ napr. bol 4000 a teraz je 8000 takže logiku nepustí. NIKTO NEMÁ ŠANCU ŤA DOBEHNÚŤ. Ak obaja expíte za rovnakých podmienok a exp je rovnaký čo je tak NEMÁ ŠANCU. Má šanču sa PRIBLÍŽIŤ prerotože ty stále potrebuješ viac a viac oproti nemu ALE NEDOBEHNE ŤA.
Práva prechádzame k tomu kde je pes zakopaný. Čiže niečo robíte inak ako tí, ktorí Vás dobehli.
Opomijis maly, "bezvyznmany" fakt, ze UNDeAD topka vam to asi 2-3 tydny testovala, abyste s tim vesele mohli 3x porejpat a dosahnout dokonalosti. Nas cas venovany resovani a expeni ML2 byl polozen na oltari lepsiho expu pro vsechny ostatni krom naseho ztraceneho casu. Dekujeme. Sbohem...
Odin wrote:
3. OFFLEVEL officiálne hituje IBA KAŽDÚ SEKUNDU (ÁNO MÁME NA TO NÁVOD). No my sme mali toľko mozgu a sme si povedali, že tá 1 sec je fajn na non reset server kde nieje attackspeed a tak sme Vám dopriali HITOVAŤ ASPOŇ KAŽDÝCH 0,5 SEKUNDY. (TOTO JE NASTAVENÉ OD 1. updatu offlevelu čiže tuším 2 týždeň od spustenia servera).
A teraz podme na jednoduchú matiku
Vidar wrote:
Sat Mar 16, 2019 10:24 am
Jenom tak btw: Dneska jsem stál chvíli vedle Archerovi PT která v offu nebyla a pak u Snipa kteří byli v offu. Obě PT to dávali stejně rychle - just btw
Uhuh... :geek: Cili cely FR co jsme expili a resovali jsme vlastne byli pomali, kvuli offlevelu ale najednou na FR ML2 exp je to propastni rozdil. Nemluve o tom, ze se mi v podstate snazis rict, ze cela topka hraje poctive a aktivne, proto nas level dosahli v mene jak polovicnim case. Hmmm. Seems legit.
Odin wrote:
TAKŽE O 33,4% SÚ LEPŠIE NA TOM AKO VY. K týmto 33,4% teraz pridajme 24hod double expu, ktorý rozhodne viac pomôže im ako Vám.
No argument there. Gratulka DDoSerum... Pokud chteli vytvorit chaos, tak se jim to povedlo.
Odin wrote:
Pridajme k tomu, že Olaf má aj full exp boost to znamená aj master sealy čiže +15% oproti tebe. Taktiež ty máš skeletona+skeleton ring čo je o 5% menej ako panda+skeleton ring. Čiže dokopy má o 20% bonus expu.
Tohle je dalsi vec - vase reseni na pomaly exp? Nuz kupte si nove sealy, booooooooooooooiiiiizzzz! 8-) Ugh.... :P
Odin wrote:
Ale každý kto si to prečíťa tak mu musí byť jasne prečo bol SNiP dobehnutý dokonca predbehnutý.
Lebo do toho nedaval srdca. :cry:
Odin wrote:
END GAME TU NIEJE!!!
WTF hral si niekedy mu server END GAME JE ČISTY STEREOTYP ŇIC INÉ. A aj to si dovolím tvrdiť, že u nás sme to dosť spestrili.
Expíš 4th ML popritom si robíš gear nikto nemá hotový gear napr. Olaf nemá set aspoň +13 a nemá wingy taktiež top pentagram. Takže nemáš full level/res nemáš full výbavu. Ale ty mi povieš, že tu nieje END GAME. Dal som ako príklad Olafa lebo je jeden z najlepších s výbavou.

Áno SNiP je to teraz trošku nuda lenže ako to aj Ajko povedal tu nudu si robíš sám. BC, DS, CC, Dopple a podobne eventy + Bossov môžeš veselo chodiť no nechodíš. Okej beriem argument, že PvP je rozbite ale BC, DS, Dopple? Ty máš dark angel set si 2 sety od TOP setu o zbrani ano nehovorím. Ostatný sú na tom o oveľa lepšie čiže zasa prichádzame k tomu, že asi ty robiš niekde chybu.
Je fakt, ze tohle je castecne chyba hry a castecne vase. Neni to zabavna hra na endgame, ale pro me jste z toho udelali jeste nudnejsi a uz nemam vuli do toho investovat vice casu. Veci, ktere me bavily (bossove, PvP) jsou bud rozbite nebo nekompatibilni s poctem hracu, kteri je hraji. Zbytek - farmeni dokola stejnych eventu me nikdy nebavilo. A nejsem typ cloveka, co si dela gear jen za ucelem, aby mel hezky gear. Pokud si skladam gear, musim ho k necemu vyuzit. Tady momentalne neni k cemu.
Odin wrote:
Naozaj obdivujem to Vaše sebavedomie niekedy.
Image
Odin wrote:
Ak teda bude PvP okej čo verím, že už bude možme KONEČNE spustiť ďalšie eventy: Arca War (PvP event), Acheron guardian (dá sa považovať za PvP), Last manstanding (PvP event), Illusion temple (PvP event). A budeš mať o zábavu postarané.
Jop, to uz tu parkrat bylo. Nuz hodne stesti.
Odin wrote:
Na začiatku tohto som bol mega nasratý a keď som teraz na konci citím sa úplne v pohode. A myslím si, že vieš ako to medzi nami je ja si myslím, že väčšia časť viny resp. neúspechu je na tvojej strane a ty si zas myslíš opak. Takže prosím ťa tu verejne nekončí :) Nevzdávaj to so mnou, naser sa dobehni tu TOPku ukáž že si TOP a aj v PvP. A na konci ak to dokážeš tak ti všemocný Odin povie, že to vieš hrať :) Kedysi by som tých ľudí čo to vedia hrať spočítal na jednej ruke no z tej ruky my 3 prsty úplne odrezali a 2 sú do poplky odrezané (metafora alebo čo to je). Takže takto je to dnes biedne s ľudmi čo to vedia hrať (NAOZAJ TOP TOP TOP HRÁČI). Ja osobne by som tomu Odinovi chcel dať na pi** a toto je jediný spôsob. Teda je ešte jeden môžem si spraviť postavu a tam my môžeš dať na pi** a ak povieš, že to znova začneš hrať tak aj ja to začnem a stretneme sa na FR ;)

Celé to nemyslím v zlom ani nejak útočne ale čo najviac v DOBROM
Ufffff, no s timto si nejvic zabil. :D V prvni rade jsem rad, ze nejsi nasrany. Myslim, ze se obecne prilis nasirate pokazde, kdyz se nekdo jen opovazi zminit nejakou kritiku. Vas server *neni* dokonaly, jak sami vite. Mozna uz je na case se konecne naucit prijimat kritiku s nadhledem a bez prehnanych emoci...

Dale, hezky pokus, ale nemam vubec zapotrebi tobe nebo komukoliv jinemu tu neco dokazovat. :roll: Je to hra. Hraju ji pro zabavu ve svem limitovanem volnem case. Pokud me hra nebavi, nemam duvod v ni pokracovat. Nehraju ji proto, abych si meril ud a penezenku s ostatnimi.

A uplne nejvic si vzdy skrabu oci, kdyz vidim lidi mluvit o skillu v tehle hre. Podle ceho prosimte urcujes ludi, co to "vedia hrat"? Podle resu? Itemu? Statu? Tohle je hra prevazne o zakliknuti praveho tlacitka. Vetsina "skillu" se da vygooglit nebo vyvarit pristupem "trial/error." Je spousta her, kde *skill* hrace je relevantni - vetsina multiplayer her, jako Starcraft, CS, DotA, ba dokonce i WoWko ma mnohem vyssi skill strop. Pripadne neco na zpusob Dark Souls pro jednotlivce... MU *neni* hra o skillu. Je to hra o casu, trpelivosti a bohuzel novejsi verze i o penezence. Obavam se, ze nejsem ochoten vice z techto zdroju obetovat.

Jinak abych to uvedl na pravou miru - vy si stale myslite, jak vam kydam na vas skvely server a chci vam to vmest do tvare. Neni tomu tak - pokud si stezuju, tak je to proto, ze mi na necem zalezi a rad bych to zlepsil pro sebe i pro ostatni. Bohuzel, hra jako takova uz mi nema temer co nabidnout a vy jste tomu opet nasadili korunu s tim ML2 expem, coz je pro me uz takovy pomyslny posledni hrebicek do rakve.

Posledni vec: Olaf this, Olaf that. Zloba kdesi cosi... Strcte si vsichni tyhle pindy UNDeAD vs Zloba za klobouk. Klasicka lidska vlastnost rozdelit se na dva tabory a mentalita "bud jsi s nami nebo jsi proti nam!" Tohle nema co delat s hraci vs hraci, je to ciste o samotne hre a jejim nastaveni.
INTOX
Genocider

Sun Mar 17, 2019 8:28 pm

Odin wrote:
*odinova dps matematika offlevelu*
No tak jako teorie fajn. Ja osobne jsem mel agi tak akorat na cap offlevel attack speedu na DL ... zbytek str / ene na top dmg. Tzn vyuzit toho ze dmg mobek te az tak nebere... a attack speed te taky nezajima...

Urcite jsem nebyl jedinej kdo takhle fungoval... a krome par postav se da kazda predelat na nejvetsi effektivitu offlevelu.

Pak nemuzes rozhodne pocitat takovy nasobitel mu-helper parta vs offlevel parta, rozdil tam je ale ne tak markantní jak ho popisujes.

Jinak i Odin i Ajko púsobí strašně arogantně, na to že se v tom motáte jak nudle v bandasce a nastavování tu probíhá ala vytloukání klínu klínem.
MuOnline 2019 - zapneš MuHelper - /offlevel - reset - přidělit body -vyhazet bordel - >>repeat till FR :roll:
HenkuS
Shadow

Sun Mar 17, 2019 10:18 pm

Ach, ani nevím co bych vám na to napsal.... Asi to nemá ani smysl, takže good luck jinde, třeba se někde někdy potkáme na MU.

PS: Dej mi všechno co máš na SM, dík :DDD
Přes 15 let ve hře.
Post Reply