Smutný příběh...

Môzete kecať o čom koľvek ale slušne! :)
Sweety
Tantalos

Tue Feb 05, 2019 12:39 am

Za jedné chladné, únorové invaze...

Story goes like this: Potkal jsem Mirecka na Napinovi ve Swampu a jelikož s ním ani všeobecně s jeho ali nemám žádnej problém, tak jsem šel hledat jiného. To se povedlo, našel jsem ho a zabil. Hledám teda třetího a po chvilce bingo a u něj .. Mirecek.. tak si říkám whatever, aspoň pozdravím.. poslal jsem ":)" a ve stejný moment se nad Mireckovou hlavou objevilo OFFSTORE...............................

Nevím jestli mě sere víc, že je takový hovado a u zlatýho si hodí na klid offlevel, aby o něj nepřišel nebo jestli mě víc mrzí, že si automaticky myslel, že ho jdu zabít. :/

Jak se k tomuhle stavíte vy a děje se tohle často? Je mi z toho fakt docela smutno...
Attachments
Screen(02_05-01_14)-0001.jpg
Screen(02_05-01_14)-0001.jpg (426.26 KiB) Viewed 495 times
gedeon
Elite Yeti

Tue Feb 05, 2019 2:11 am

Sweety wrote:
Tue Feb 05, 2019 12:39 am
Za jedné chladné, únorové invaze...

Story goes like this: Potkal jsem Mirecka na Napinovi ve Swampu a jelikož s ním ani všeobecně s jeho ali nemám žádnej problém, tak jsem šel hledat jiného. To se povedlo, našel jsem ho a zabil. Hledám teda třetího a po chvilce bingo a u něj .. Mirecek.. tak si říkám whatever, aspoň pozdravím.. poslal jsem ":)" a ve stejný moment se nad Mireckovou hlavou objevilo OFFSTORE...............................

Nevím jestli mě sere víc, že je takový hovado a u zlatýho si hodí na klid offlevel, aby o něj nepřišel nebo jestli mě víc mrzí, že si automaticky myslel, že ho jdu zabít. :/

Jak se k tomuhle stavíte vy a děje se tohle často? Je mi z toho fakt docela smutno...
Víš, ono je to jak tohle, tak i třeba plnění 3rd přestupu pomocí /offlevel. 2. i 3. část. Jako offlevel jsem chápal jako možnost, když kempím na fleku, mám možnost vypnout hru a být pritom ve hre. Uzasna "fíčura". No víme jak se stalo, co se stalo a proč je nesmrtelnost. Ale pokud se /offlevel používá na jiné věci, trestal bych, svým způsobem je to zneužívání bugu, není to možnost hry. Ano, je to buglá možnost hry, ale zneužívání je zneužívání. Oponenti ať se nejdřív zamyslí, jak to chtějí hrát. Je to ale jen můj názor, není to doporučení. A rozhodně to není téma na další debatu o tom, jaký je Gedeon to a to.
mireecek
Elite Yeti

Tue Feb 05, 2019 8:26 am

Tak aby som sa vyjdaril aj ja, priznavam, ze to nebolo uplne fer a nemam v plane v tom ani pokracovat.

Offlevel na zlateho (konkretne tento pripad) som pouzil prvy krat a to iba z dovodu, ze mi chybalo cca 15% na zabitie a nechcel som riskovat, ze pride niekto "nefer" a zabije ma a ukradne box ako sa to stalo uz x krat - napol som uz spal a chcel som si to iba "doklepnut".

Nebolo to mierene na teba Sweety konkretne, ja som si nestihol ani vsimnut, kto prisiel. Jenoducho sa niekto mihol a siel som hned off. Tych pripadov kedy niekto spravil rovnaku vec s offlevelom ci na fleku alebo zlateho nebudem radsej pocitat - je to bohuzial realita a ani mne sa to nepaci.
mireecek
Elite Yeti

Tue Feb 05, 2019 9:03 am

gedeon wrote:
Tue Feb 05, 2019 2:11 am
Víš, ono je to jak tohle, tak i třeba plnění 3rd přestupu pomocí /offlevel. 2. i 3. část. Jako offlevel jsem chápal jako možnost, když kempím na fleku, mám možnost vypnout hru a být pritom ve hre. Uzasna "fíčura". No víme jak se stalo, co se stalo a proč je nesmrtelnost. Ale pokud se /offlevel používá na jiné věci, trestal bych, svým způsobem je to zneužívání bugu, není to možnost hry. Ano, je to buglá možnost hry, ale zneužívání je zneužívání. Oponenti ať se nejdřív zamyslí, jak to chtějí hrát. Je to ale jen můj názor, není to doporučení. A rozhodně to není téma na další debatu o tom, jaký je Gedeon to a to.
Len kratka poznamka Gedeon. Zneuzivanie to bude v momente,ked to bude vyslovene zakazane v podmienkach hry. Do tej doby by som to nepovazoval za zneuzivanie, ale skor nefer praktiku.
Zodiak
Mutant

Tue Feb 05, 2019 9:22 am

Je to prasarna no :D
jacE
Worm

Tue Feb 05, 2019 10:39 am

Ahojte,

Mirecek, v tomto nemáš tak úplne pravdu, že "neporušuješ pravidlá serveru"
Ako hovoria pravidlá serveru, číslo 5, tretí odsek, kde je napísané citujem:
„Je zakázaná akákoľvek nezákonná činnosť, ktorou sa hráč snaží zvýhodniť svoju postavu / hrací účet.“
Hneď ti to môžem aj vysvetliť, keďže sa nachádzaš na severy, ktorou hlavnou podstatou je PvP a ty zneužiješ offlevel vo svoj prospech, aby ťa nikto nezabil pri goldovi, porušuješ tým pravidlo o zvýhodňovaní svojej postavy.

Toť môj názor.
INTOX
Genocider

Tue Feb 05, 2019 10:56 am

jacE wrote:
Ahojte,

„Je zakázaná akákoľvek nezákonná činnosť, ktorou sa hráč snaží zvýhodniť svoju postavu / hrací účet.“
Hneď ti to môžem aj vysvetliť, keďže sa nachádzaš na severy, ktorou hlavnou podstatou je PvP a ty zneužiješ offlevel vo svoj prospech, aby ťa nikto nezabil pri goldovi, porušuješ tým pravidlo o zvýhodňovaní svojej postavy.

Toť môj názor.
Důležitá část je to "nezákonná", je jedno co si myslíš a nebo jak to chápeš, pravidla mají byt jasně daná. To že to je z pohledu hry prasárna, neznamená že to jde proti pravidlům.

Z jeho pozice se mu nedivím, u zlatého jsem při pár posledních % byl zabit tolikrát až mě to nebaví na invaze chodit. Low res tu nemá moc nárok na nic.
A kecy stylu až naresuješ můžeš to oplatit bla bla... to je tu kravina ... většina lidi tu jede 24/7 na helpru / offlevelu.
MuOnline 2019 - zapneš MuHelper - /offlevel - reset - přidělit body -vyhazet bordel - >>repeat till FR :roll:
mireecek
Elite Yeti

Tue Feb 05, 2019 11:14 am

jacE wrote:
Ahojte,

Toť môj názor.
Mal by si pravdu v pripade, ze tato funkcionalita nie je znama a viem o nej iba ja - takisto je tam to magicke slovo "nezakonna" - je offlevel, nesmrtelnost alebo ine nezakonne?. V tomto pripade je to ale znama vec, vsetci o nej vedia vratane admin tymu a nikdy sa neupresnilo co sa moze/nemoze - podmienky su rovne pre kazdeho - tj aj iny hrac moze ist do offlevelu, takze tam nevidim ziadne zvyhodnovanie.

Mozno by stalo za to definovat co sa smie a co sa nesmie s offlevelom robit. Kazdopadne problem moze nastat, ak niekto expi na fleku v offlevelu a zrodi sa mu tam zlaty (mozno si vybral flek zamerne, mozno nie), porusuje ci neporusuje pravidla? Ako sa to bude dokazovat? Je to cele velmi diskutabilne a zamotane :)

Keby som siel do extremu, mohol by som povedat, ze som tam expil v offlevelu a zlaty sa tam zrodil. Celym tymto chcem iba povedat, ze je to pomerne komplikovana tema a neexistuje momentalne jednoznacna odpoved.
lukazzo
Death Tree

Tue Feb 05, 2019 12:02 pm

kdo nehraje Ferově... :D

viewtopic.php?f=47&t=180
jacE
Worm

Tue Feb 05, 2019 12:13 pm

lukazzo wrote:
Tue Feb 05, 2019 12:02 pm
kdo nehraje Ferově... :D

viewtopic.php?f=47&t=180
Najlepšie, keď vytoríš takýto black list a seba tam zhodou okolností zabudneš napísať :lol: :idea:
Takže, len sa tam pekne dopíš :!:
Post Reply