Pár otázek

Môzete kecať o čom koľvek ale slušne! :)
Post Reply
rybarak
Spider

Sun Mar 10, 2019 8:34 pm

Zdravím,

začínám tu hrát od dneška a zajímá mě nastavení charů. Co jsem tu četl tak víceméně je to teď sumka na místo BK ? Jak jsou na tom ostatní chary ? Co ten nový GL ? Jestli by mi někdo mohl to tak nějak sesumírovat jak to vypadá tady s charama a s PvP, díky moc :). Chtěl bych hrát nejspíš SM, tak doufám že nějakou tu šanci mít bude :).
jacE
Worm

Mon Mar 11, 2019 9:33 am

Ahoj!
Neviem prečo, ale tvoj nick je mi nejaký známy, každopádne, nebudem ti hovoriť o tom, že je tu taky a taky char OP, každý má niečo do seba a myslím si že balanc je tu celkom vyrovnaný.
Ale keďže je preferujem dlko, tak ti odporúčam to 💪
Qaek
Medusa

Mon Mar 11, 2019 12:34 pm

rybarak wrote:
Sun Mar 10, 2019 8:34 pm
Zdravím,

začínám tu hrát od dneška a zajímá mě nastavení charů. Co jsem tu četl tak víceméně je to teď sumka na místo BK ? Jak jsou na tom ostatní chary ? Co ten nový GL ? Jestli by mi někdo mohl to tak nějak sesumírovat jak to vypadá tady s charama a s PvP, díky moc :). Chtěl bych hrát nejspíš SM, tak doufám že nějakou tu šanci mít bude :).
Nevím, co se změnilo za posledních 14 dní, ale pokud nic, tak absolutní top na PvP je prostě DL. Tank jak sviňa s docela nice dmg :)
zibi789
Spider

Sat Jul 27, 2019 10:23 am

Zdravím dnes jsem si stáhnul Asgard MU. Tak jsem soubor v winraru extrahoval a zapnul přes launcher. Kliknul jsem na asgard mu medium a v tabulce přihlášeni nebyli písmena jen tohle []
prosím o pomoc.
Hypnos
Moderator

Tue Jul 30, 2019 8:50 pm

An eye for an eye makes the whole world blind
Post Reply